TX 8x260mm – 50 ks – Skrutky pre tesárske kovanie – WKCH
Skrutky na tesárske spojky so 6 hrannou hlavou a zápustnou hlavou TORX, pre spájanie rôznych drevených konštrukcíi a iných prvkov prostredníctvom tesárskych kovaní a spojok.
Pôvodná cena bola: 54,23€.54,22€Aktuálna cena je: 54,22€. s DPH / kus
Skladom
Katalógové číslo: 5EB15EDDPopis
Tesárske skrutky na spojky do dreva, WKCH
Skrutky renomovanej firmy Klimas Wkręt-met s INOVATÍVNYM DIZAJNOM, so šesťhrannou hlavou a hniezdom TORX pre presné a pevné spájanie tesárskych kovaní s drevom.
Skrutky WKCH so 6HR hlavou sa vďaka svojej odolnosti a všestrannosti používajú v širokej škále drevených konštrukcií. Skrutky sa používajú na konštrukčné spojenia drevených prvkov, vrátane masívnych, lepených a drevovláknitých panelov.
Skrutky majú šesťhrannú hlavu navrhnutú pre otvory s priemerom 8 mm, čo umožňuje ich použitie na upevnenie trojrozmerných tesárskych spojok na drevené podklady, čo zaručuje perfektné lícovanie a stabilitu inštalácie spolu s trojrozmernými tesárskymi spojkami.
Hlboká a stabilná hlava TORX efektívne prenáša krútiaci moment s pevným usadením bitu.
PARAMETRE PRODUKTU
|
Rozmer (Lw x dw)
|
8×260 mm
|
|
Priemer (dw):
|
8 mm
|
|
Dĺžka (Lw):
|
260 mm
|
|
Pracovná dĺžka závitu (Lg):
|
100 mm
|
|
Závit:
|
Plný
|
| Priemer časti pod hlavou (ds): |
5,78 mm
|
| Užitočná dĺžka (tfix): |
160 mm
|
|
Typ hniezda:
|
SW a
TORX |
|
Rozmer hniezda:
|
SW- 13 a
TX – 40 |
| Priemer hlavy (Dw): |
13 mm
|
|
Materiál:
|
Uhlíková oceľ
|
|
Povrchová úprava:
|
Pozinková oceľ
|
|
Hrúbka ochr. povlaku:
|
8 µm
|
|
Označenie CE:
|
Áno
|
|
Obsah balenia:
|
50 ks
|
Dodatočné parametre
| Kategória: | S 6 hrannou hlavou TORX |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3.03 kg |
| EAN: | 5902622337951 |
| Dĺžka: | 260 mm |
| Hlavička: | Zapustená, 6-hranná |
| Priemer: | 8 mm |
| Typ hniezda: | TX-40, SW-13 |
| Balenie: | 50 ks |




