TX 8x195mm – 50 ks – Skrutky pre nadkrokvovú izoláciu s dvojitým závitom, WKPC
Skrutka s valcovou hlavou s dvojitým závitom a hniezdom TX 40, na montáž nadkrokvovej izolácie do drevených podkladov.
72,00€ s DPH / kus
Skladom
Katalógové číslo: 24C4EA89Popis
Skrutky pre nadkrokvovú izoláciu s dvojitým závitom, WKPC
Skrutky renomovanej firmy Klimas Wkręt-met s INOVATÍVNYM DIZAJNOM, hniezdom TORX pre pevnú a spoľahlivú montáž nadkrokvovej izolácie do drevených podkladov.
Tieto skrutky s valcovou hlavou a hniezdom TORX, poskytujú optimálnu stabilitu a pevnosť spojov pri montáži tepelnoizolačných systémov na strechy. Vďaka dvojitému závitu zaisťujú rýchlu a bezpečnú inštaláciu, zatiaľ čo hlboká hlava TX zabezpečuje dokonalý prenos krútiaceho momentu a dlhšiu životnosť bitu.
Ideálne riešenie pre profesionálne aplikácie, kde je precíznosť a trvanlivosť nevyhnutná.
PARAMETRE PRODUKTU
|
Rozmer (Lw x dw)
|
8×195 mm
|
|
Priemer (dw):
|
8 mm
|
|
Dĺžka (Lw):
|
195 mm
|
|
Pracovná dĺžka závitu (Lg):
|
100 mm
|
|
Max. úžitková dĺžka (L2):
|
60 mm
|
| Priemer hladkej časti (ds): |
5,78 mm
|
| Priemer závitu (d1): |
5,4 mm
|
| Priemer Hlavičky (Dw): |
10 mm
|
|
Závit:
|
Čiastočný
|
|
Typ hniezda:
|
TORX
|
|
Rozmer hniezda:
|
TX-40
|
|
Materiál:
|
Uhlíková oceľ
|
|
Tvar hlavy:
|
Valcovitá
|
|
Povrchová úprava:
|
Pozinková oceľ
|
|
Hrúbka ochr. povlaku:
|
5 µm – C1/C2
|
|
Označenie CE:
|
Áno
|
|
Obsah balenia:
|
50 ks
|
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrutky pre nadkrokvovú izoláciu |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.05 kg |
| EAN: | 5902622322957 |
| Dĺžka: | 195 mm |
| Hlavička: | Zapustená |
| Priemer: | 8 mm |
| Typ hniezda: | TX-40 |
| Balenie: | 50 ks |





