Šedá – 6,3x235mm – 100ks – Skrutky pre sendičové panely do betónu a dreva, WB6P
Samorezné skrutky s čiastočným závitom pre kotvenie plechu a sendvičových panelov do betónového a dreveného podkladu.
93,20€ s DPH / kus
Skladom
Katalógové číslo: 5B05FC78Popis
Skrutky pre sendvičové panely do dreva a betónu
Sendvičové skrutky renomovanej firmy Klimas Wkręt-met s INOVATÍVNYM DIZAJNOM WB6P slúžia na upevnenie sendvičových panelov do dreveného a betónového podkladu. Sú vyrobené z povrchovo kalenej uhlíkovej ocele s keramickým povlakom SQ Ceramic. Skrutka má SW šesťhrannú hlavu, stopku so závitom na oceľ, čepeľ v tvare vrtáčika, hliníkovú podložku s EPDM tesnením.
Použitie:
• na montáž sendvičových panelov do drevených, murovaných a betónových podkladov
• na pripevnenie strešných sendvičových panelov
• na montáž sendvičových stenových panelov v horizontálnom usporiadaní
• pre povrchovú montáž (viditeľná montáž)
• pre montáž pod zámok dosky (skrytá inštalácia)
PARAMETRE PRODUKTU
|
Rozmer (Lw x dw):
|
6,3x235mm
|
|
Priemer (dw):
|
6,3mm
|
|
Dĺžka (Lw):
|
235mm
|
| Farebný kód RAL: |
—–
|
| Farba: |
Šedá
|
|
Závit:
|
Samonavrtávací
|
|
Typ hniezda:
|
HEX
|
|
Rozmer nádstavca:
|
SW8
|
|
Materiál:
|
uhlíková oceľ
|
|
Výška hlavičky (k):
|
5,4mm
|
| Šírka hlavičky (S): |
8mm
|
| Šírka hlavičky (F): |
10,5mm
|
| Vonkajší priemer podložky (D): |
19mm
|
| Typ Podložky: |
kovová s EPDM tesnením
|
|
Povrchová úprava:
|
SQ Ceramik
|
|
Odolnosť proti korózii:
|
C1
|
|
Označenie CE:
|
Áno
|
|
Obsah balenia:
|
100 ks
|
Dodatočné parametre
| Kategória: | WB6P Skrutky pre sendičové panely – do betónu a dreva |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3.7 kg |
| EAN: | 5902622306599 |
| Dĺžka: | 235 mm |
| Farba: | Šedá |
| Priemer: | 6,3 mm |
| Materiál: | Tepelne upravená uhlíková oceľ |
| Typ hniezda: | M8x50 |






