Šedá 5,5x95mm – 100ks – Skrutky pre sendičové panely do ocele do 12mm, WSW-12
Samorezné skrutky s čiastočným závitom pre kotvenie plechu a sendvičových panelov k oceľovému podkladu do hrúbky 12mm. KERAMICKÝ POVLAK SQ CERAMIC
Pôvodná cena bola: 25,81€.25,80€Aktuálna cena je: 25,80€. s DPH / kus
Skladom
Katalógové číslo: 477DD02EPopis
Skrutky pre sendvičové panely do ocele do 12mm
Sendvičové skrutky renomovanej firmy Klimas Wkręt-met s INOVATÍVNYM DIZAJNOM WSW-12 slúžia na upevnenie sendvičových panelov je vyrobená z povrchovo kalenej uhlíkovej ocele s keramickým povlakom SQ Ceramic. Skrutka má SW šesťhrannú hlavu, stopku so závitom na oceľ, čepeľ v tvare vrtáčika, hliníkovú podložku s EPDM tesnením a nosný závit pod hlavou. Skrutky sa používajú na upevnenie sendvičových panelov na oceľový podklad s hrúbkou Ʃti ≤ 12 mm.
Použitie:
• na pripevnenie sendvičových panelov k oceľovému podkladu
• na montáž sendvičových stenových panelov vo vertikálnom a horizontálnom usporiadaní
• na pripevnenie strešných sendvičových panelov
• pre povrchovú montáž (viditeľná montáž)
• na inštaláciu do zámku dosky (skrytá inštalácia)
PARAMETRE PRODUKTU
|
Rozmer (Lw x dw):
|
5,5x95mm
|
|
Priemer závitu (dp):
|
6,3mm
|
|
Priemer skrutky (dw):
|
5,5mm
|
|
Dĺžka (Lw):
|
95mm
|
| Dĺžka závitu (l): |
50mm
|
| Vhodné pre panel hrúbky : |
50 – 65 mm
|
| Farba: |
Šedá
|
|
Závit:
|
Samonavrtávací
|
|
Typ hniezda:
|
HEX
|
|
Rozmer nádstavca:
|
SW8
|
|
Materiál:
|
uhlíková oceľ
|
|
Výška hlavičky (k):
|
5,4mm
|
| Šírka hlavičky (S): |
8mm
|
| Vonkajší priemer podložky (D): |
19mm
|
| Typ Podložky: |
kovová s EPDM tesnením
|
|
Povrchová úprava:
|
SQ Ceramik
|
|
Odolnosť proti korózii:
|
C1
|
|
Označenie CE:
|
Áno
|
|
Obsah balenia:
|
100 ks
|
Dodatočné parametre
| Kategória: | WSW-12 Skrutky pre sendičové panely – do ocele do hrúbky 12mm |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.75 kg |
| EAN: | 5907704446385 |
| Dĺžka: | 95 mm |
| Farba: | Šedá |
| Priemer: | 5,5 mm |
| Materiál: | Tepelne upravená uhlíková oceľ |
| Typ hniezda: | M8x50 |





