Šedá 5,5x200mm – 100ks – Skrutky pre sendičové panely do ocele do 6mm, WSW-6
Samorezné skrutky s čiastočným závitom pre kotvenie plechu a sendvičových panelov k oceľovému podkladu do hrúbky 6mm. KERAMICKÝ POVLAK SQ CERAMIC
Pôvodná cena bola: 59,62€.59,61€Aktuálna cena je: 59,61€. s DPH / kus
Skladom
Katalógové číslo: 1A4A1559Popis
Skrutky pre sendvičové panely do ocele do 6mm
Sendvičové skrutky renomovanej firmy Klimas Wkręt-met s INOVATÍVNYM DIZAJNOM WSW-6 slúžia na upevnenie sendvičových panelov je vyrobená z povrchovo kalenej uhlíkovej ocele s keramickým povlakom SQ Ceramic. Skrutka má SW šesťhrannú hlavu, stopku so závitom na oceľ, čepeľ v tvare vrtáčika, hliníkovú podložku s EPDM tesnením a nosný závit pod hlavou. Skrutky sa používajú na upevnenie sendvičových panelov na oceľový podklad s hrúbkou Ʃti ≤ 6 mm.
Použitie:
• na pripevnenie sendvičových panelov k oceľovému podkladu
• na montáž sendvičových stenových panelov vo vertikálnom a horizontálnom usporiadaní
• na pripevnenie strešných sendvičových panelov
• pre povrchovú montáž (viditeľná montáž)
• na inštaláciu do zámku dosky (skrytá inštalácia)
PARAMETRE PRODUKTU
|
Rozmer (Lw x dw):
|
5,5x200mm
|
|
Priemer podporného závitu (dp):
|
6,3mm
|
|
Priemer spodného závitu (dw):
|
5,5mm
|
| Priemer tela bez závitu: |
4,8 mm
|
|
Dĺžka (Lw):
|
200mm
|
| Dĺžka závitu (l): |
70mm
|
| Vhodné pre panel hrúbky : |
135 – 180 mm
|
| Farba: |
Šedá
|
|
Závit:
|
Samonavrtávací
|
|
Typ hniezda:
|
HEX
|
|
Rozmer nádstavca:
|
SW8
|
|
Materiál:
|
uhlíková oceľ
|
|
Výška hlavičky (k):
|
5,4mm
|
| Šírka hlavičky (S): |
8mm
|
| Vonkajší priemer podložky (D): |
19mm
|
| Typ Podložky: |
kovová s EPDM tesnením
|
|
Povrchová úprava:
|
SQ Ceramik
|
|
Odolnosť proti korózii:
|
C1
|
|
Označenie CE:
|
Áno
|
|
Obsah balenia:
|
100 ks
|
Dodatočné parametre
| Kategória: | WSW-6 Skrutky pre sendičové panely – do ocele do hrúbky 6mm |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.97 kg |
| EAN: | 5907704442974 |
| Dĺžka: | 200 mm |
| Farba: | Šedá |
| Priemer: | 5,5 mm |
| Materiál: | Tepelne upravená uhlíková oceľ |
| Typ hniezda: | M8x50 |





