RAL 9005 4,8x19mm – 1 Kartón (16x250ks) – Skrutky farmárske strešné pre oceľový podklad, farba: Čierna, WF
Strešné farmárske skrutky s EPDM podložkou pre kotvenie plechu do oceľového podkladu.
Pôvodná cena bola: 264,30€.217,66€Aktuálna cena je: 217,66€. s DPH / kus
Skladom
Katalógové číslo: 2C235870Popis
Farmárske strešné skrutky – do plechu na oceľový podklad
Strešné skrutky renomovanej firmy Klimas Wkręt-met s INOVATÍVNYM DIZAJNOM sú bežne známe ako farmery alebo skrutky do plechu, sú typom špeciálnych spojovacích prvkov používaných na pripevnenie oceľových strešných krytín k dreveným konštrukciám. Skrutky do plechu a plechová krytina tvoria nerozlučnú dvojicu a zaručujú bezpečnosť a funkčnosť strešnej krytiny. Sú vyhotovené vo farebnej škále RAL, tak si jednoducho nájdete presnú farbu podľa vašej farby plechu.
Samorezná skrutka WF-4.8 je vyrobená z povrchovo kalenej uhlíkovej ocele s 12 µm zinkovým povlakom (WF/WFOC). Skrutka má SW šesťhrannú hlavu, stopku so závitom na oceľ, čepeľ v tvare vrtáčika a podložku s tesniacou podložkou EPDM.
PARAMETRE PRODUKTU
|
Rozmer (Lw x dw):
|
4,8x19mm
|
|
Priemer (dw):
|
4,8mm
|
|
Dĺžka (Lw):
|
19mm
|
| Farebný kód RAL: |
9005
|
| Farba: |
Čierna
|
|
Závit:
|
Samonavŕtavací
|
|
Typ hniezda:
|
HEX
|
|
Rozmer nádstavca:
|
SW8
|
|
Materiál:
|
Tepelne upravená uhlíková oceľ
|
|
Výška hlavičky (k):
|
4,5mm
|
| Šírka hlavičky (S): |
8mm
|
| Vonkajší priemer podložky (D): |
14mm
|
| Typ Podložky: |
kovová s EPDM tesnením
|
|
Povrchová úprava:
|
Galvanický pozink
|
|
Hrúbka ochr. povlaku:
|
≥ 12 µm
|
|
Odolnosť proti korózii:
|
C1
|
|
Označenie CE:
|
Áno
|
|
Obsah balenia:
|
250 ks
|
Dodatočné parametre
| Kategória: | Množstevná zľava |
|---|---|
| Hmotnosť: | 18.4 kg |
| EAN: | 5907704432579 |
| Dĺžka: | 19 mm |
| Farba: | RAL 9005 Čierna |
| Priemer: | 4,8 mm |
| Typ hniezda: | m8x50 |
| Balenie: | 250 ks |
| Hrúbka ochranného povlaku: | 12 μm |
| Materiál: | Tepelne upravená uhlíková oceľ |





