RAL 8017 4,8x55mm – 1 Kartón (12x200ks) – Skrutky farmárske strešné farba: čokoládová hnedá
Strešné farmárske skrutky / vruty sa používajú predovšetkým na montáž farbených, plechových, strešných krytín na upevnenie do drevených lát.
Pôvodná cena bola: 195,98€.161,39€Aktuálna cena je: 161,39€. s DPH / kus
Skladom
Katalógové číslo: EABEE34APopis
Farmárske strešné skrutky – do plechu
Strešné skrutky renomovanej firmy Klimas Wkręt-met s INOVATÍVNYM DIZAJNOM sú bežne známe ako farmery alebo skrutky do plechu, sú typom špeciálnych spojovacích prvkov používaných na pripevnenie oceľových strešných krytín k dreveným konštrukciám. Skrutky do plechu a plechová krytina tvoria nerozlučnú dvojicu a zaručujú bezpečnosť a funkčnosť strešnej krytiny. Sú vyhotovené vo farebnej škále RAL, tak si jednoducho nájdete presnú farbu podľa vašej farby plechu.
PARAMETRE PRODUKTU
|
Rozmer (Lw x dw):
|
4,8x55mm
|
|
Priemer (dw):
|
4,8mm
|
|
Dĺžka (Lw):
|
55mm
|
| Farebný kód RAL: |
8017
|
| Farba: |
Čokoládová hnedá
|
|
Závit:
|
Samonavŕtavací
|
|
Typ hniezda:
|
HEX
|
|
Rozmer nádstavca:
|
SW8
|
|
Materiál:
|
Tepelne upravená uhlíková oceľ
|
|
Výška hlavičky (k):
|
4,5mm
|
| Priemer hlavičky (Dw): |
10mm
|
| Vonkajší priemer podložky: |
14mm
|
| Typ Podložky: |
kovová s EPDM tesnením
|
|
Povrchová úprava:
|
Galvanický pozink
|
|
Hrúbka ochr. povlaku:
|
≥ 12 µm
|
|
Odolnosť proti korózii:
|
C1
|
|
Označenie CE:
|
Áno
|
|
Obsah balenia:
|
250 ks
|
Dodatočné parametre
| Kategória: | Množstevná zľava |
|---|---|
| Hmotnosť: | 19.56 kg |
| EAN: | 5907704426530 |
| Dĺžka: | 55 mm |
| Farba: | RAL 8017 Čokoládová hnedá |
| Priemer: | 4,8 mm |
| Balenie: | 200 ks |
| Kód produktu: | WFD-48055-8017 |
| Hrúbka ochranného povlaku: | 12 μm |
| Materiál: | Tepelne upravená uhlíková oceľ |
| Typ hniezda: | M8x50 |







