Čistý pozink 4,8x35mm – 1 Kartón (12x250ks) – Skrutky farmárske strešné TORX, WDD
Strešné farmárske skrutky TORX s EPDM podložkou pre kotvenie plechu do dreveného podkladu.
Pôvodná cena bola: 423,30€.348,60€Aktuálna cena je: 348,60€. s DPH / kus
Skladom
Katalógové číslo: 044FF758Popis
Farmárske TORX strešné skrutky – do plechu pre drevený podklad
Strešné skrutky renomovanej firmy Klimas Wkręt-met s INOVATÍVNYM DIZAJNOM sú bežne známe ako farmery alebo skrutky do plechu, sú typom špeciálnych spojovacích prvkov používaných na pripevnenie oceľových strešných krytín k dreveným konštrukciám.
Samorezná skrutka WDD je vyrobená z povrchovo kalenej uhlíkovej ocele s 12 µm zinkovým povlakom (WDD). Skrutka má oválnu hlavu, stopku so závitom do dreva, čepeľ v tvare vrtáka a podložku s tesnením EPDM. Hlavy samorezných skrutiek je možné prekryť lakom podľa RAL palety, ktorý je trvácny, odolný voči mechanickému poškodeniu a UV žiareniu, čo zaručuje trvácnosť a stálu farebnosť.
PARAMETRE PRODUKTU
|
Rozmer (Lw x dw):
|
4,8x35mm
|
|
Priemer (dw):
|
4,8mm
|
|
Dĺžka (Lw):
|
35mm
|
| Farebný kód RAL: |
—-
|
| Farba: |
Čistý pozink
|
|
Závit:
|
Samonavŕtavací
|
|
Typ hniezda:
|
TORX
|
|
Rozmer nádstavca:
|
TX-20
|
|
Materiál:
|
Tepelne upravená uhlíková oceľ
|
|
Výška hlavičky (k):
|
2mm
|
| Priemer hlavičky (F): |
9mm
|
|
Dĺžka vrtáčika (k):
|
5mm
|
| Vonkajší priemer podložky (D): |
14mm
|
| Typ Podložky: |
kovová s EPDM tesnením
|
|
Povrchová úprava:
|
Galvanický pozink
|
|
Hrúbka ochr. povlaku:
|
≥ 12 µm
|
|
Odolnosť proti korózii:
|
C1
|
|
Označenie CE:
|
Áno
|
|
Obsah balenia:
|
250 ks
|
Dodatočné parametre
| Kategória: | Množstevná zľava |
|---|---|
| Hmotnosť: | 12.96 kg |
| EAN: | 5907704459682 |
| Dĺžka: | 35 mm |
| Farba: | RAL —– Čistý pozink |
| Priemer: | 4,8 mm |
| Typ hniezda: | TX-20 |
| Balenie: | 250 ks |
| Hrúbka ochranného povlaku: | 12 μm |
| Materiál: | Tepelne upravená uhlíková oceľ |





