4,2x70mm – 250ks – Skrutky / Vruty fosfátové sadrokartón / kov
Fosfátové skrutky sú určené na montáž sadrokartónových dosiek do kovových konštrukcií.
Pôvodná cena bola: 39,98€.8,20€Aktuálna cena je: 8,20€. s DPH / kus
Skladom
Katalógové číslo: 860648D9Popis
Fosfátové skrutky – Sadrokartón / kov
Fosfátové skrutky renomovanej firmy Klimas Wkręt-met slúžia upevnenie sadrokartónu na drevené podklady v interiéri. Vyrobené sú z nízkouhlíkovej ocele s fosfátovou úpravou. Skrutky majú zápustnú hlavu, ktorá zaisťuje zarovnanie skrutky v inštalovanom prvku.
Konštrukcia závitu zaručuje spoľahlivé, trvalé a odolné upevnenie na oceľový podklad (do hrúbky 0,75mm). Jeho ostrý hrot umožňuje rýchlu inštaláciu.
Hlavička má hniezdo PH-2, ktoré umožňuje inštaláciu pomocou rázových torzných bitov.
Typy podkladov, na ktoré je možné inštalovať skrutku KGM/KSGM/KMGM:
• Oceľový podklad – s hrúbkou do 0,75 mm
PARAMETRE PRODUKTU
|
Rozmer (Lw x dw)
|
4,2x70mm
|
|
Priemer (dw):
|
4,2mm
|
|
Dĺžka (Lw):
|
70mm
|
|
Závit:
|
Plný (do kovu)
|
|
Typ hniezda:
|
Krížový
|
|
Rozmer hniezda:
|
PH-2
|
|
Materiál:
|
Nízkouhlíková oceľ
|
|
Tvar hlavy:
|
Zapustená
|
|
Povrch:
|
Fosfátovaný
|
| Hrúbka ochranného povlaku: |
8 µm
|
|
Označenie CE:
|
Áno
|
|
Obsah balenia:
|
250 ks
|
| Váha balenia: |
1,1 kg
|
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrutky / Vruty Fosfátové – do sadrokartónu |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.11 kg |
| EAN: | 5907704419150 |
| Dĺžka: | 70 mm |
| Hlavička: | Zapustená |
| Priemer: | 4,2 mm |
| Typ hniezda: | PH-2 |
| Typ závitu: | Plný Závit |
| Balenie: | 250 ks |
| Kód produktu: | KSGM-42070 |
| Farba: | Čierna |
| Pracovná dĺžka závitu (Lg): | 50 mm |
| Povrch: | Fosfátovaný |
| Materiál: | Nízkouhlíková oceľ |
| Hrúbka ochranného povlaku: | 8 μm |







