3,9x35mm – 1 kartón (12x1000ks) – Páskované Skrutky fosfátové – sadrokartón / drevo
Skrutky fosfátové v pásoch s jemným závitom do sadrokartónových dosiek do kovových konštrukcií.
Pôvodná cena bola: 205,16€.170,97€Aktuálna cena je: 170,97€. s DPH / kus
Skladom
Katalógové číslo: E3FF3461Popis
Fosfátované skrutky pre sadrokartón – podklad drevo
Fosfátované skrutky prestížnej značky SENCO materskej svetovej firmy KYOCERA ponúkajú kvalitné prevedenie a vyššiu kvalitu spracovania voči bežnej konkurencii. Skrutky sú spojené plochou typizovanou plastovou páskou čo zabezpečuje kompatibilitu s rôznymi značkami náradia na trhu.Používajú na montáž sadrokartónových dosiek na drevené konštrukcie. Pasujú do skrutkovačov s pásovým podávačom v elektrických a akumulátorových verziách a vŕtacích nástavcov. Tieto skrutky v pásoch extrémne zvyšujú rýchlosť efektivitu práce.
Pasujú aj do modelov:
DURASPIN: DS525-18V, DS55
Makita: DFR540, DFR550, 6842, 6843, 6845
DeWalt: DCF620 a DCF621
Bosch: GTB 185-LI, GSR 6-25 TE, GSR 6-45 TE, GSR 18 V-EC TE, GTB 12V-11 Professional
a rôzne íne značky….
PARAMETRE PRODUKTU
|
Rozmer (Lw x dw)
|
3,9x35mm
|
|
Priemer (dw):
|
3,9mm
|
|
Dĺžka (Lw):
|
35mm
|
|
Závit:
|
Plný
|
| Priemer dištančnej časti (ds): |
4,4mm
|
|
Typ hniezda:
|
Krížový
|
|
Rozmer hniezda:
|
PH 2 – Philips 2
|
| Typ hrotu: |
Ostrý
|
|
Materiál:
|
Uhlíková oceľ
|
|
Tvar hlavy:
|
Zapustená
|
|
Povrchová úprava:
|
Fosfátovaný
|
| Otáčky za minútu: |
3300, 4000, 5000 RPM
|
| Uhol hrotu: |
23°
|
|
Množstvo v jednom páse:
|
50 – 50
|
|
Obsah balenia:
|
12x 1000 ks
|
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrutky / Vruty do sadrokartónu v pásoch |
|---|---|
| Hmotnosť: | 23.52 kg |
| EAN: | 8715274010496 |
| Dĺžka: | 35 mm |
| Hlavička: | Zapustená |
| Priemer: | 3,9 mm |
| Typ hniezda: | PH-2 |
| Typ závitu: | Plný Závit |
| Balenie: | 12×1000 ks |
| Farba: | Čierna |
| Pracovná dĺžka závitu (Lg): | 35 mm |
| Povrch: | Fosfátovaný |
| Materiál: | Nízkouhlíková oceľ |
| Hrúbka ochranného povlaku: | 8 μm |






