3,5x45mm – 500ks – Skrutky / Vruty fosfátové sadrokartón / drevo
Fosfátové skrutky sú určené na montáž sadrokartónových dosiek do drevených konštrukcií.
Pôvodná cena bola: 7,93€.7,92€Aktuálna cena je: 7,92€. s DPH / kus
Skladom
Katalógové číslo: B7B70C47Popis
Fosfátové skrutky – Sadrokartón / drevo
Fosfátové skrutky renomovanej firmy Klimas Wkręt-met slúžia upevnenie sadrokartónu na drevené podklady v interiéri.
Vyrobené sú z nízkouhlíkovej ocele s fosfátovou úpravou. Skrutky majú zápustnú hlavu, ktorá zaisťuje zarovnanie skrutky v inštalovanom prvku. Konštrukcia závitu zaručuje spoľahlivé a trvanlivé upevnenie na drevo a výrobky na báze dreva. Jeho ostrý hrot umožňuje rýchlu inštaláciu.
Hlavička má hniezdo PH-2, ktoré umožňuje inštaláciu pomocou rázových torzných bitov.
Typy podkladov, na ktoré je možné inštalovať skrutku KGD/KSGD/KMGD:
• Drevený substrát
• Materiál na báze dreva
PARAMETRE PRODUKTU
|
Rozmer (Lw x dw)
|
3,5x45mm
|
|
Priemer (dw):
|
3,5mm
|
|
Dĺžka (Lw):
|
45mm
|
|
Závit:
|
Do dreva
|
|
Typ hniezda:
|
Krížový
|
|
Rozmer hniezda:
|
PH-2
|
|
Materiál:
|
Nízkouhlíková oceľ
|
|
Tvar hlavy:
|
Zapustená
|
|
Povrch:
|
Fosfátovaný
|
| Hrúbka ochranného povlaku: |
8 µm
|
|
Označenie CE:
|
Áno
|
|
Obsah balenia:
|
500 ks
|
| Váha balenia: |
1 kg
|
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrutky / Vruty Fosfátové – do sadrokartónu |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.08 kg |
| EAN: | 5907704420132 |
| Dĺžka: | 45 mm |
| Hlavička: | Zapustená |
| Priemer: | 3,5 mm |
| Typ hniezda: | PH-2 |
| Typ závitu: | Závit do dreva |
| Balenie: | 500 ks |
| Kód produktu: | KSGD-35045 |
| Farba povlaku: | Čierna |
| Pracovná dĺžka závitu (Lg): | 45 mm |
| Povrch: | Fosfátovaný |
| Materiál: | Nízkouhlíková oceľ |
| Hrúbka ochranného povlaku: | 8 μm |








