3,5x25mm – 1000ks – Skrutky / Vruty fosfátové samonavrtávacie sadrokartón / kov
Fosfátové skrutky sú určené na montáž sadrokartónových dosiek do kovových konštrukcií.
Pôvodná cena bola: 20,79€.20,78€Aktuálna cena je: 20,78€. s DPH / kus
Skladom
Katalógové číslo: BF2EE22FPopis
Fosfátové skrutky – Sadrokartón / kov – Samonavrtávacie
Samonavŕtavacie fosfátové skrutky renomovanej firmy Klimas Wkręt-met inak nazývané aj samorezné či samovrtné, slúžia na upevnenie sadrokartónu na drevené podklady v interiéri. Vyrobené sú z nízkouhlíkovej ocele s fosfátovou úpravou. Skrutky majú zápustnú hlavu, ktorá zaisťuje zarovnanie skrutky v inštalovanom prvku. Samorezný hrot zaisťuje prenikanie do plechov do hrúbky až 2,5 mm.
Hlavička má hniezdo PH-2, ktorýé umožňuje inštaláciu pomocou rázových torzných bitov.
Typy podkladov, na ktoré je možné inštalovať skrutku KSSG/KMSG:
• Oceľový podklad – s hrúbkou do 2,50 mm
PARAMETRE PRODUKTU
|
Rozmer (Lw x dw)
|
3,5x25mm
|
|
Priemer (dw):
|
3,5mm
|
|
Dĺžka (Lw):
|
25mm
|
| Hrot: |
Samonavrtávací
|
|
Závit:
|
Plný (do kovu)
|
|
Typ hniezda:
|
Krížový
|
|
Rozmer hniezda:
|
PH-2
|
|
Materiál:
|
Nízkouhlíková oceľ
|
|
Tvar hlavy:
|
Zapustená
|
|
Povrch:
|
Fosfátovaný
|
| Hrúbka ochranného povlaku: |
8 µm
|
|
Označenie CE:
|
Áno
|
|
Obsah balenia:
|
1000 ks
|
| Váha balenia: |
1,5 kg
|
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrutky / Vruty Fosfátové – do sadrokartónu |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.54 kg |
| EAN: | 5907704421115 |
| Dĺžka: | 25 mm |
| Hlavička: | Zapustená |
| Priemer: | 3,5 mm |
| Samonavrtavanie: | Áno |
| Typ hniezda: | PH-2 |
| Typ závitu: | Plný Závit |
| Balenie: | 1000 ks |
| Kód produktu: | KSSG-35025 |
| Farba: | Čierna |
| Pracovná dĺžka závitu (Lg): | 25 mm |
| Povrch: | Fosfátovaný |
| Materiál: | Nízkouhlíková oceľ |
| Hrúbka ochranného povlaku: | Hrúbka ochranného povlaku [µm]:8 |







