Zľava!
TEX 3,5×9,5mm – 1000ks – Skrutky / Vruty Pozink Fosfátované samorezné kov
Fosfátové skrutky sú určené na montáž sadrokartónových dosiek do kovových konštrukcií.
Pôvodná cena bola: 39,98€.13,91€Aktuálna cena je: 13,91€. s DPH / kus
Skladom
Katalógové číslo: 81B3F789Popis
Fosfátové skrutky TEX do kovu – Pozinkované
Fosfátové skrutky renomovanej firmy Klimas Wkręt-met sú vyrobené z uhlíkovej ocele pokrytej špeciálnym fosfátovým povlakom. Určené na spájanie oceľových prvkov malej hrúbky. Sú ideálne na montáž konštrukcií pre sadrokartónové inštalácie.
Typy podkladov, na ktoré je možné inštalovať skrutku:
• Oceľový podklad – s hrúbkou do 2 mm
PARAMETRE PRODUKTU
|
Rozmer (Lw x dw)
|
3,5×9,5mm
|
|
Priemer (dw):
|
3,5mm
|
|
Dĺžka (Lw):
|
9,5mm
|
|
Závit:
|
Plný (do kovu)
|
|
Typ hniezda:
|
Krížový
|
|
Rozmer hniezda:
|
PH-2
|
|
Materiál:
|
Pozinkovaná oceľ
|
|
Tvar hlavy:
|
Zapustená
|
|
Povrch:
|
Fosfátovaný
|
| Hrúbka ochranného povlaku: |
8 µm
|
|
Označenie CE:
|
Áno
|
|
Obsah balenia:
|
1000 ks
|
| Váha balenia: |
0,8 kg
|
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrutky / Vruty Fosfátové – do sadrokartónu |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.85 kg |
| EAN: | 5907704421566 |
| Dĺžka: | 9,5 mm |
| Hlavička: | Oblá |
| Priemer: | 3,5 mm |
| Samonavrtavanie: | Áno |
| Typ hniezda: | PH-2 |
| Typ závitu: | Plný Závit |
| Balenie: | 1000 ks |
| Farba: | Strieborná |
| Pracovná dĺžka závitu (Lg): | 9,5 mm |
| Povrch: | Fosfátovaný |
| Materiál: | Nízkouhlíková oceľ |
| Hrúbka ochranného povlaku: | 8 μm |






